ŠPIČKOVÉ SOLÁRNÍ STUDIO

Naše špičkové solární studio s nejvýkonnějšími solárním systémem opalování KBL Mega Sun 7900, 6900, 6000. Vertikální Sunvision V 180 XXL. Všechny solária mají  certifikát o bezpečném opalování. Nejkvalitnější opalovací krémy a doplňky firmy Australian Gold.

Jak se správně opálit:

Základem získání dokonalého opálení je 14 denní „startovací“ opalovací kůra , během které by jste se měli opalovat minimálně 7x , maximálně 10x !!! Nejdůležitější je pravidelnost , mezi jednotlivými návštěvami by mělo být minimálně 24 hodin , maximálně 48 hodin a při jejím dodržování dochází ke správné pigmentaci.

Jak opálení správně udržovat:

Po každém opálení dochází k tvorbě „ pigmentu “, proces trvá přibližně 2 dny .Proto se obecně doporučuje opalování opakovat 1x až 2x týdně Vaším maximem dosaženém na soláriu.

Solární kosmetika:

Kosmetika do solária pomáhá pokožku vyživovat a hydratovat a zároveň pomáhá tvořit dokonalejší odstín. Jejím úkolem není opálení zabránit,ale podpořit a proto se nedoporučuje její použití pro opalování na slunci,vzhledem k tomu,že neobsahuje UV faktor.

Naopak kosmetika s UV faktorem se doporučuje pouze pro opalování na slunci,vzhledem k tomu,že její hlavní funkcí je prodloužit pobyt na slunci , UV faktor zabraňuje opalování v soláriu.